Menu Close

BENDRYSTĖ GALIA

„Girinuko vaikai“ –  taip mes vadiname Jūsų vaikus, lankančius mūsų lopšelį-darželį. Labai džiaugiamės, kad pasirinkę mūsų įstaigą Jūs sutikote, jog dirbsime išvien, veikdami vaikų gerovės labui.

Apžvelgiant visus praėjusius metus, didžiuojamės tvirtu ir nuoširdžiu bendradarbiavimu su darželio ugdytinių tėveliais. Juk ne tik domėjimasis vaikų veikla skatina mažųjų motyvaciją, bet ir nuolatinis dalyvavimas vaikų veiklose, akcijose, talkose, pagalba grupei ar įstaigai. Tėvelių bendruomeniškumas teigiamai veikia  vaikų ateities perspektyvą, psichinę sveikatą bei socialinius santykius su aplinkiniais. Bendradarbiaudami su tėvais, mes mokytojai, vykdome vieną iš svarbiausių švietimo misijų. Kyla klausimas, kaip dažnai bendrauti? Ogi tiek, kiek reikia pažinti vaiką.

Šiais metais, minint darželio 30-metį, džiaugėmės Jūsų, tėveliai, su vaikučiais organizuota paroda „Mano mylimas darželis“. Smagu buvo atidengti Girinuko skulptūrą, kurią padovanojo lankančių vaikų senelis, o šventės finalo renginiuose vyko „Nykštukų“ grupės  tėvelių organizuotas orientacinis sporto žygis „Pažink Alytų“. 

Dalyvaudami visuose VšĮ „Alytaus maratonas“ organizuojamuose renginiuose, vaikai labai pamėgo bėgimą, o kryptį jiems nurodė tėvelių naujai pagamintos rodyklės. Supažindinant su tėvelių profesijomis į darželio kiemą atvyksta mobili veterinarijos klinika, su bitučių gyvenimu supažindina močiutė-bitininkė, su kario profesija – mamytė paramedikė, tėtis-treneris praveda žaismingas futbolo treniruotes. Už malonią staigmeną esame dėkingi tėveliui, kuris supažindino vaikus su paslaptingu povandeniniu pasauliu ir padovanojo akvariumą. Kito tėvelio padovanotas televizorius padės vaikams, atsipalaiduoti, pafantazuoti haloterapijos seansų metu druskų kambaryje. 

Artėjančių švenčių proga sveikiname visą bendruomenę, linkėdami supratimo, meilės, kantrybės ir pagarbos vieni kitiems. Dėkojame už buvimą kartu, už bendrystę ir darbą vardan mūsų vaikų.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui

Daiva Markovienė

Skip to content