Menu Close

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ SPORTUOTI – ATIDARYTA NAUJA SPORTO SALĖ!

 

Alytaus lopšelyje-darželyje „Girinukas“ š. m.  kovo 13 d. vyko naujos ir lauktos, sporto salės atidarymas. Viena iš mūsų įstaigos vertybių ir vienas iš svarbaiusių prioritetų yra sveikatinimo ugdymas. Labai džiaugiamės turėdami baseiną bei praėjusiais metais įrengtą druskų kambarį. Todėl, einant mažais žingsneliais sveikos gyvensenos link, atsirado poreikis įsirengti sporto salę. Idėja gimė lopšelio-darželio direktorei Rasai Naujalienei po susitikimo su Interreg VIA Lietuvos–Lenkijos projekto „Būk aktyvus – būsi sveikas“ partneriais Lenkijoje.

Atidarymo šventėje dalyvavo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotojai Jurgita Šukevičienė ir Povilas Labukas, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narės Nijolė Makštutienė ir  Laima Vincė Kirkliauskienė, Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Laima Kairienė, daugkartinis Lietuvos šaudymo čempionas ir rekordininkas, olimpietis Karolis Girulis.

Ilgalaikis socialinis partneris, projekto „Prasibėgam, prasibėgam“ iniciatorius, mūsų įstaigos ugdytinio Patriko tėvelis Povilas Tamulynas sporto salės atidarymo proga padovanojo bėgimo takelį, kurį po renginio išbandyti galėjo visi norintys.

Atidarymo šventę tęsė įstaigos pedagogų ir ugdytinių bendras muzikinis sveikinimas-šokis.  Mūsų įstaigos ugdytinių Rėjaus ir Rusnės tėvelis, bokso treneris Viktoras Nedzinskas šventės dalyviams pravedė sportinę mankštą, lopšelio-darželio fizinio ugdymo mokytoja Daiva Rusteikienė pristatė sportines rungtis-estafetes, kuriose galėjo dalyvauti visi atidarymo šventės dalyviai.

Salės atidarymo šventę vainikavo balionų fiesta.

Nuoširdžiai dėkojame visiems atvykusiems ir prisidėjusiems prie atidarymo šventės, tėveliams už bėgimo takelį, aktyvią mankštą ir skanius užkandžius.

Protas nurodo gyvenimo kelią, jausmai – turtina asmenybę, o valia palydi į galutinę pergalę! Sportuokime ir toliau ugdykime valią.                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                              Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo  

                                                                                                                                                                                                                     mokytoja Ingrida Urbaitė

Skip to content