Menu Close

GARBINGOS VIEŠNIOS APSILANKYMAS

 

Alytaus lopšelyje-darželyje „Girinukas“ š. m. balandžio 6 d. lankėsi Lietuvos Respublikos prezidento žmona, pirmoji ponia Diana Nausėdienė su ją lydinčiais asmenimis bei Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Laima Kairienė.

Vaikų ugdymas yra pagrindinis mūsų darbo tikslas, todėl lopšelio-darželio „Girinukas” direktorė Rasa Naujalienė ir pavaduotoja ugdymui Daiva Markovienė mielai pakvietė svečius aplankyti “Drugelių” grupę ir jos ugdytinius. Pabuvoję ir apžiūrėję grupę, svečiai buvo pakviesti aplankyti erdves, skirtas vaikų sveikatinimui: druskų kambarį, baseiną, sensorinį kambarį, masažo kabinetą.

Artėjant gražiausiai pavasario šv. Velykų šventei, lopšelio – darželio bendruomenė kartu su vaikučiais ir jų tėveliais skuba puoštis ir marginti kiaušinius. Mūsų garbūs svečiai buvo pakviesti sudalyvauti vaikams skirtoje kiaušinių marginimo edukacijoje. Ypatingą dėmesį ponia Diana Nausėdienė skyrė vaikams, stengėsi pakalbinti kiekvieną ugdytinį, palinkėdama gražių švenčių. Po smagios kiaušinių marginimo edukacijos su vaikais ir jiems išskubėjus pietauti bei ilsėtis, pirmoji ponia Diana Nausėdienė norėjo pabendrauti ir su lopšelio – darželio „Girinukas” pedagogais. Mokytojos uždavė keletą klausimų Diana Nausėdienei apie įtraukųjį ugdymą, pirmąjį apsilankymo įspūdį bei grįžtamąjį ryšį, vaikų auklėjimo vertybinių nuostatų pagrindą

Eidami mažais žingsneliais sveikos gyvensenos link ir aktyviai sportuodami, įsirengėme ir atidarėme naują sporto salę. Todėl, prieš išvykstant garbiems mūsų svečiams, direktorė Rasa Naujalienė pakvietė aplankyti ir sporto salę.

Labai nuoširdžiai dėkojame poniai Dianai Nausėdienei ir svečiams už apsilankymą lopšelyje – darželyje „Girinukas”, už šiltus palaikymo, motyvuojančius kurti bei dirbti žodžius.  Buvo apsikeista dovanomis. Šiltą ir gražų įrašą ponia Diana Nausėdienė paliko įstaigos „Svečių knygoje“.

                                                                                                                                   Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo      

                                                                                                                                   mokytoja Ingrida Urbaitė

                                                                                                                                   Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

                                                                                                                                    Daiva Markovienė

 

Skip to content