Menu Close

GIRINUKAS! GIRINUKAS! LAUKS VAIKUČIŲ VISADOS!

                     Ąžuolėlis kas rytelį atidaro vartelius,

                     Lingu lingu linksmos pušys – pasitinka vaikučius.

                     Ima ranką mažutėlio, auklėtoja-kaip mama,

                     Veda per vaikystės šalį, išminties širdim pilna.

Taip gražiai savo svečius pasitiko spalvingas „Girinuko” kiemas, kuriame vaikučių balsai ypatingai skambūs, bendruomenės narių veidus puošia ypač džiugios ir laimingos šypsenos, nes šiandien „Girinukas” švenčia 30- ąjį gimtadienį!

 

Visą mėnesį lopšelio-darželio bendruomenė sportiškai, kūrybiškai, meniškai, bendruomeniškai minėjo įstaigos gražų jubiliejų. Vyko daug renginių: Alytaus miesto priešmokyklinio amžiaus vaikai dalyvavo Girinuko iššūkyje „Bėgu aš! Bėk ir tu!“, vyko bendruomenės piešinių „Mano mylimas darželis“ ir nuotraukų Alytaus miesto savivaldybėje „Jau 30 metų augame kartu“ parodos, sakmių ir pasakų savaitė „Po vienu stogu visa Lietuva“ bei baigiamasis renginys-gegužinė „Pirmas žodelis nuo lopšio“.

 

Šventėje susirinko daug vaikučių, auklėtojų ir garbingų svečių: Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, Alytaus miesto  mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Alytaus miesto  mero pavaduotojas Povilas Labukas, Alytaus šv. Kazimiero parapijos klebonas Rytis Baltrušaitis, Londono lietuvių bendruomenės pirmininkė, pasaulio lietuvių bendruomenės švietimo reikalų komisijos pirmininkė, Londono lituanistinio darželio-mokyklos „Obelėlė” įkūrėja ir vadovė Alvija Černiauskaitė, Alytaus ulonų seniūnaitijos seniūnaitis  Petras Sabaitis, Didžiosios  kunigaikštienės  Birutės  ulonų bataljono orkestras. Šventę lydėjo sveikinimai, dovanos, šokiai ir dainos.

  • Mielieji, o kas iš Jūsų yra matęs tikrą Girinuką? Kalbėjęs su juo?…. Tad susipažinkime – jis jau mūsų kieme!  Kviečiu Matuką ir Mėtą supažindinti mus su Girinuku, kurį mums padovanojo jų senelis skulptorius Valentinas Šimonėlis –  pakvietė vedančioji. 

 

Baigiamasis šventės akcentas – linksmoji fotosesija. Tiek vaikai su auklėtojomis, tiek svečiai bei tėveliai linksmai ir nuotaikingai fotografavosi prie gimtadienio sienelės.

 

                                                                        Direktorės pavaduotoja ugdymui

        Daiva Markovienė 

Skip to content