Biudžetinė įstaiga
Daugų g. 8, LT-62172 Alytus
Tel. 8 (315) 76 560, 8 (315) 76 561
Juridinių asmenų registras
Kodas 191055484

JUDRIEJI ŽAIDIMAI – VAIKŲ DŽIAUGSMO ŠALTINIS

,,Nykštukų“, ,,Pelėdžiukų“, Lapiukų“ grupių vaikai vykdė projektą ,,Judriuosius žaidimus žaidžiu-sveikas esu“. Visą savaitę ugdytiniai sukosi žaidimų ,,karuselėje“ linksmai ir fiziškai aktyviai leido laiką žaisdami judriuosius žaidimus salėje, lauke, baseine, panaudojant įvairų sportinį inventorių, neįprastas ir netradicines priemones.

Projekto savaitę pradėjome muzikos ir judesio raiška. Kartu su meninio ugdymo pedagoge Rima Vaickelionyte-Zenevičiene mankštinome ne tik kūną, bet ir protą. Parinkti skirtingo charakterio ir epochų judrieji žaidimai: menuetas, rokenrolas ir kt.

,,Žaidžiu kitaip“- taip prasidėjo antroji judriųjų žaidimų diena. Auklėtoja Loreta Botvičienė ir pailginto veikimo darbo dienos grupės auklėtoja Miglė Pročkytė  mažųjų „girinukų“ veiklą paįvairino netradicinėmis priemonėmis. Vaikai žaidė su paralono gabaliukais, vienkartinėmis lėkštelėmis, laikraščių gniūžtėmis.

Teigiamos emocijos liejosi per kraštus, žaidžiant žaidimus baseine su neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) pedagoge Daiva Rusteikiene.

Ketvirdadienio rytą kieme skambėjo džiaugsmingi šūksniai, klegesys ir juokas. Šaltukas išviliojo vaikus pasimėgauti žiemos žaidimais, kuriuos pravedė auklėtoja Loreta Savickienė ir pailginto veikimo darbo dienos grupės auklėtoja Miglė Pročkytė.

Į žaidimų karuselę įsisuko ir lietuvių liaudies žaidimai-rateliai, kuriuos mažieji smagiai žaidė su pavaduotoja ugdymui Daiva Markoviene ir meninio ugdymo pedagoge Rima Vaickelionyte-Zenevičiene. Prisimimėme lietuvių liaudies ratelius „Šiaudų batai“, „Tėvas parvažiavo“, „Malūnėlis“ ir „Tykiai ramiai upelis tekėjo“.

Projekto metu  vaikai  buvo aktyvūs, azartiški, kupini energijos, turėjo galimybę patirti naujų potyrių ir atradimų, bendrumo jausmą, judėjimo džiaugsmą, sužadinti norą augti sveikiems ir laimingiems.

                                                Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Loreta Botvičienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui Daiva Markovienė