Biudžetinė įstaiga
Daugų g. 8, LT-62172 Alytus
Tel. 8 (315) 76 560, 8 (315) 76 561
Juridinių asmenų registras
Kodas 191055484

JUDRIOJI PRAMOGŲ SAVAITĖ

Jau trečius metus lopšelio-darželio ,,Girinukas” bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judriosios savaitės renginius. Vaikai visą savaitę žaidė, rungtyniavo, šokinėjo, lenktyniavo ir pramogavo. Pirmąją dieną pradėjome etno mankštele, po kurios jėgas išbandėme bėgime aplink darželį. Antradienį – vaikučių mėgiamas – orientavimosi sportas. Pagal orientyrus darželio teritorijoje mažieji ieškojo ir turėjo atpažinti paslėptus daiktus bei atlikti tam skirtas užduotis. Trečią dieną vaikai žaidė krepšinį ir futbolą. Krepšinio elementų mokė krepšinio treneris Edgaras Jančiukas. Vaikai rungtynių metu palaikė savo draugus šūkiais, skanduotėmis bei plakatais. Ketvirtadienį planus sutrikdė lietutis, todėl ,,linksmąsias” estafetes organizavome salėje. Vaikai lenktyniavo su paspirtukais, karučiais, lėlių vėžimėliais. Netrūko geros nuotaikos ir džiugių emocijų.

Penktadienį judriąją savaitę užbaigėme atlikdami su piratais ,,Flinto mankštą”. Piratai nuplukdė vaikus į ,,batutų salą”, kurioje vaikučiai pabiručiai klegėjo, juokėsi, išdykavo ir pramogavo.

Dėkojame už batutus Andrėjos Juozapavičiūtės tėveliams, o už sultytes IĮ ,,Dzūkijos vaisiai” direktorei Dovilei Rūtai Neimanei.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Daiva Markovienė

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Saulė Vrubliauskienė