Biudžetinė įstaiga
Daugų g. 8, LT-62172 Alytus
Tel. 8 (315) 76 560, 8 (315) 76 561
Juridinių asmenų registras
Kodas 191055484

„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ 2019“ I-ASIS ETAPAS

Nuo ankstaus ryto darželyje netilo linksmas vaikų šurmulys, nekantriai laukiant starto estafečių varžybose. Jau antri metai prisijungiame prie respublikinio, didelio susidomėjimo susilaukusio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurį organizuoja LTOK ir RIUKKPA. Šio projekto tikslas – didinti vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, skatinti pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Į projektą įsitraukė visa įstaigos bendruomenė. Džiaugiamės kad šiais metais estafečių žaidynėse sudalyvavo ir patys mažiausieji ankstyvojo amžiaus vaikučiai, kurie entuziastingai, aktyviai ir kūrybingai atliko jiems skirtas užduotis taip parodydami ištvermę ir drąsą.

Estafečių rungtyse savo jėgas išbandė visi darželio vaikai ir pedagogai. Po atkaklios kovos išrinkome komandą, kuri atstovaus „Girinuko“ darželį Alytaus miesto kvalifikacinėse II-ojo etapo varžybose. Tikimės parodyti pačius geriausius rezultatus ir patekti į „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ finalą, kuris vyks Alytaus mieste. Palinkėkite mums sėkmės!!!

                                                Pedagogės: Daiva Rusteikienė ir Loreta Savickienė