Biudžetinė įstaiga
Daugų g. 8, LT-62172 Alytus
Tel. 8 (315) 76 560, 8 (315) 76 561
Juridinių asmenų registras
Kodas 191055484

NETRADICINĖS RYTINĖS MANKŠTOS LOPŠELYJE-DARŽELYJE ,,GIRINUKAS”

Alytaus lopšelis-darželis „Girinukas“ 2017 metais rugsėjo mėnesį įstojo į respublikinio ilgalaikio projekto „Sveikatiada“ gretas, kuri organizuoja vaikams įdomius ir patrauklius renginius. Vaikai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien auklėtiniai, bet ir pedagogai, darželių administracijos darbuotojai ir tėvai.

Džiugiai ir sportiškai nusiteikę spalio mėnesį pradėjome su šūkiu „Pradėk rytą su mankšta-gera nuotaika lydės visada“. Kiekvieną rytą netradicines mankšteles vedė auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, sveikatos priežiūros specialistė, meninio ugdymo pedagogė, plaukimo insrtuktorė, masažuotoja, direktorės pavaduotoja ugdymui, ugdytinių tėveliai ir seneliai. Labai džiaugiamės sulaukę ypatingo šeimų palaikymo ir dėmesio. Tėveliai ne tik padrąsino savo mažuosius, kartu mankštinosi, bet ir suteikė daug teigiamų emocijų. Mankštų metu išbandėme įvairius netradicinius judėjimo būdus ir priemones, sporto šakų elementus, lavinome ritmo pojūtį skambant įvairių žanrų muzikai.

Mums svarbu padėti šeimoms auginti sveikus, laimingus, besišypsančius vaikus, noriai sportuojančius ir tobulėjančius sportinėse veiklose.

Ikimokyklinio ugdymo aukolėtoja metodininkė Loreta Savickienė

Kūno kultūros pedagogė metodininkė Daiva Rusteikienė