Biudžetinė įstaiga
Daugų g. 8, LT-62172 Alytus
Tel. 8 (315) 76 560, 8 (315) 76 561
Juridinių asmenų registras
Kodas 191055484

RESPUBLIKINĖ AKCIJA ,,JUDRŪS VAIKAI-GAMTOS DRAUGAI”

-Skubėkit, krutėkit,-!

Pavasaris šaukė:-

Išvykite netvarką,

Nieko nelaukę.

(V. Laužikas ,, Tvarka”)

Balandžio 26 dieną mažieji ,,girinukai” dalyvavo RIUKKPA organizuojamoje respublikinėje draugiškoje ir aktyvioje akcijoje ,,Judrūs vaikai-gamtos draugai”, kurioje buvo skatinami mylėti ir tausoti gamtą, bei judėti ir mankštintis gryname ore.

Akcijos metu į darželį atkeliavo susirūpinę miško gyventojai: „boružėlė“ „bitutė“, „skruzdėlytė“ ir „gėlytės“. Jie paprašė vaikų pagalbos padėti sutvarkyti mišką, kad jie nešiukšlintų pačių gražiausių gamtos kampelių. ,,Girinuko” švaros komanda pakvietė visus vaikus į talką, padėti miško gyventojams. O zuikučiai Olimpiukai prieš talką pasiūlė pasimankštinti ir pravedė nuotaikingą sveikuolių-švaruolių mankštelę. Visų nuotaika darbų pradžiai buvo puiki.

,,Drugelių”, ,,Nykštukų”, ,,Pelėdžiukų” ir ,,Lapiukų” grupių vaikai su ,,Girinuko” švaros komanda išžygiavo tvarkyti miško,  kiti vaikučiai su „zuikiais“ tvarkė darželio aplinką:  kas grėbė,  kas šlavė, kas šiukšles rinko ir sėmė į maišus. Prisirikę kankorėžių, akmenukų, šakelių papildė Kneipo takelį.

Miško gyventojai, vaikai ir visa, ,,girinuko“ bendruomenė džiaugėsi gražia, sutvarkyta ir švaria aplinka. O jei švari aplinka, tai gera ir žmogaus sveikata!

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

  Saulė Vrubliauskienė