Biudžetinė įstaiga
Daugų g. 8, LT-62172 Alytus
Tel. 8 (315) 76 560, 8 (315) 76 561
Juridinių asmenų registras
Kodas 191055484

Santaikos bibliotekoje Velykėlių belaukiant…

„Saulė šypsosi pro langą
Spinduliais parėmus dangų,
Klega paukščiai, gėlės kvepia
Puošdamos Velykų taką.

Vėl pavasaris pas mus.
Laikas puošti margučius“.

 

Balandžio 9 d. artėjant Šv. Velykoms į Santaikos biblioteką rinkosi Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ „Nykštukų“ grupės vaikai su tėveliais.

Vaikučius pasitiko dvi zuikutės (auklėtojos Loreta Botvičienė ir Saulė Vrubliauskienė), kviesdamos vaikučius ir tėvelius taip pat pabūti zuikučiais. Iš miego pabudo ir Velykų bobutė (bibliotekininkė Laima Petkevičienė). Velykų bobutė benešdama vaikams dovanų, šokoladinius kiaušinius pametė ir pamiršo kur. Tad teko ieškoti pamestų dovanėlių bibliotekoje tarp knygų.

Vėliau visi kartu darėme mankštą, šokome, dainavome bei marginome velykinius kiaušinius iš įvairių medžiagų: rišome juostelėmis, klijavome žolelėmis ir t. t. Buvo pristatyta ir velykinių puokščių paroda „Pavasario dvelksmas Velykinėje puokštėje“ (Paroda veiks iki balandžio 19 d.). Vaišinomės arbata, sultimis, sausainiais ir saldainiais. Renginyje dalyvavo Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Markovienė.

Šventė baigėsi, tačiau ji visus palietė gėrio spinduliais, o vaikų šypsenos ir už lango bundanti gamta pakylėjo kiekvieno iš mūsų širdis.

 

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Santaikos filialo vyresn. bibliotekininkė

Laima Petkevičienė

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos:

Loreta Botvičienė ir Saulė Vrubliauskienė