Biudžetinė įstaiga
Daugų g. 8, LT-62172 Alytus
Tel. 8 (315) 76 560, 8 (315) 76 561
Juridinių asmenų registras
Kodas 191055484

SAUGUMO SKĖTIS SAUGO ALYTAUS ,,GIRINUKO” VAIKUS

Alytaus lopšelyje-darželyje „Girinukas” vasario 20-24 d. vyko projektas „Saugumo skėtis“. Projektinės savaitės metu buvo siekiama ugdyti vaikų saugaus elgesio namuose, darželyje, gamtoje ir gatvėje įgūdžius. Projekto metu grupėse vyko įvairios veiklos apie saugumą, atitinkančios vaikų amžių ir patirtį.

Pirmadienį įstaigoje svečiavosi policijos pagalbininkas ir vaikų bičiulis Amsius, o kartu su juo ir policijos pareigūnas Donatas, kuris pravedė saugaus eismo valandėlę. Jis vaikams priminė kaip reikia saugiai elgtis keliuose, prie vandens telkinių ir vandenyje, važinėjant dviratukais, saugiai žaidžiant prie namų.  Pareigūnas ir Amsius tikisi, kad dabar vaikai jau viską gerai įsiminė ir  bus tikrai saugūs. Susitikimo pabaigoje Amsius vaikučius pradžiugino atšvaitais, o pareigūnas palinkėjo būti sveikais, žvaliais ir ištvermingais.

Visuomenės sveikatos biuro specialistė Rosita pravedė sveikatos valandėlę "Išmokyk mane saugiai gyventi", panaudodama multimediją.

Antradienį –  apsilankė Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorės Indrė Miškinytė ir Aldona Valiukevičienė, kurios pravedė vaikams informacinį renginį: supažindino, kaip reikia elgtis kilus gaisrui, kaip naudotis elektros prietaisais, kad nekiltų pavojus vaikų sveikatai. Inspektorės taip pat pradžiugino  vaikučius dovanėlėmis.

Projekto metu vaikai dalyvavo viktorinoje „Ištiesk pagalbos ranką draugui“, kurios metu turėjo galimybę įgytas žinias pritaikyti praktiškai. Po pietų surengėme pižamų pasirodymą, po kurio sekė vaikų inicijuota mankštelė. Vėliau vaikai klausėsi bendruomenės narių sekamų pasakų.

Projektą užbaigėme – „Šypsenėlės“ diena. Buvome linksmi, laimingi, dovanojome vieni kitiems savo šypsenėles, gerą nuotaiką ir fotografavomės prie „Šypsenėlių‘ stendo.

Visose darželio grupėse išsiskleidė „Saugumo skėčiai", kurie tikimės apsaugos mūsų vaikučius nuo tykančių pavojų, nelaimingų atsitikimų. Palinkėjome savo ugdytiniams būti atsakingiems, drausmingiems, atidiems, atsargiems, pastabiems ir visada plačiai šypsotis! 

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos

Daiva Turčinavičienė ir Loreta Botvičienė