Biudžetinė įstaiga
Daugų g. 8, LT-62172 Alytus
Tel. 8 (315) 76 560, 8 (315) 76 561
Juridinių asmenų registras
Kodas 191055484

SNIEGUI IR SNIEGO DIENAI – VALIO!

Mūsų darželio pedagogai ir vaikai antrus metus prisijungia prie renginio „Pasaulinė sniego diena“, kurią koordinuoja Lietuvos nacionalinės „Sportas visiems“ ir „Gimnastika visiems“ asociacijos.  Renginio tikslas – padidinti visuomenės susidomėjimą žiemos sportu. Ši diena orientuota į šeimas ir visus mėgstančius sniegą, pramogas ir aktyvų gyvenimo būdą.

Saulėtą sausio 23-osios dieną darželio kieme gerai nusiteikę šventės dalyviai atliko visuotinę mankštą, žaidė ledo ritulį, įveikė rogučių trasą, dalyvavo įvairiose estafetėse ir atliko kitas netradicines sportines užduotis. Vaikams rungtyse padėjo Zuikis (auklėtoja Onutė Zavistauskienė).

Mūsų sporto šventės tikslas buvo pasimėgauti žiemos pramogomis: smagiai ir sveikai praleisti laiką lauke, išmokti naujų netradicinių žaidimų, neturint įprasto inventoriaus bei skatinti būti aktyviais, kūrybingais, gebančiais bendrauti ir bendradarbiauti. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Markovienė dalyvių komandas apdovanojo asociacijos „Sportas visiems“  įsteigtais diplomais.

Šventė baigėsi, bet sniego žadama dar daug, todėl labai tikimės, kad užsikrėtę gera nuotaika vis daugiau mūsų bendruomenės narių ištrauks rogutes ir smagiai pratęs aktyvią veiklą gamtoje ir džiaugsis nuostabia žiema.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rima Šalaševičienė

Neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) pedagogė Daiva Rusteikienė