Menu Close

„MUZIKINĖ DOVANA ANZELMUI MATUČIUI!

Nors turiu aš širdį

Mažą lyg kumščiukas,

Sutelpa joje…

Ir Žemė, ir Dangus!

A. Matutis

 

Alytaus lopšelio-daželio „Girinukas“ iniciatyva įgyvendinamas tarptautinis projektas „Muzikinė dovana Anzelmui Matučiui“. Tikslas – paminėti vaikų poeto Anzelmo Matučio 100-ųjų gimimo metinių jubiliejų ir jo gausų kūrybinį palikimą. Šiame projekte dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos ikimokyklinių įstaigų, Londono, Dublino.

Keletą mėnesių buvo skiriama Anzelmui Matučiui bei jo  eilėraščiams. Vaikai skaitė, deklamavo ir piešė piešinius. Norėdami pasidžiaugti ką išmoko, sužinojo ir sukūrė, suorganizavo parodą „Kas žmogiuko širdyje“ J. Kunčino bibliotekoje.  Lopšelio-darželio „Girinukas“ vaikų lūpomis skambėjo poeto Anzelmo Matučio eilėraščiai  ir eilės bei  prisiminimai apie poetą.  

Pavasarį dar planuojamas  muzikinis festivalis Anzelmui Matučiui atminti.

Labai džiaugiamės atvykusiais svečiais. Už saldžias dovanėles ir nuoširdžią bendrystę dėkojame  Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Giedriui Griškevičiui ir Alytaus miesto savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Laimai Kairienei bei mokyklos-darželio „Drevinukas“ vaikams ir jų mokytojoms.

Administracija

 

Skip to content